NAFARROAKO HERRI KIROL TXAPELKETAK 2022

XXXV NAFARROAKO KIROL JOKOAK (Proba Konbinatua eta Sokatira):

  1. Jardunaldia: Martxoaren 13an, Antsoainen (10:30)
  2. Jardunaldia: Martxoaren 20an, Etxarri Aranatzen (10:30)
  3. Jardunaldia: Martxoaren 27an, Altsasun (10:30)
  4. Jardunaldia: Apirilaren 3an, Igantzin (10:30)
  5. Jardunaldia: Apirilaren 10ean, Betelun (11:00)

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 4X4:

  1. Jardunaldia: Apirilaren 23an, Lekunberrin (17:00)
  2. Jardunaldia: Apirilaren 30en, Lesakan (17:00)
  3. Jardunaldia: Maiatzaren 7an, Antsoainen (17:00)
  4. Jardunaldia: Maiatzaren 14an, Betelun (17:00)
  5. Jardunaldia: Maiatzaren 21ean, Berriozarren (17:00)

NAFARROAKO I. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

  • Kanporaketa: Urriaren 12an, Lekunberrin (13:00)
  • Finala: Azaroaren 18an, Donezteben (18:00)

NAFARROAKO II. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

  • Kanporaketa: Abuztuaren 13an, Arantzan (17:00)
  • Finala: Irailaren 18an, Uharten (18:00)

NAFARROAKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

  • Kanporaketa: Uztailaren 14an, Iruñean (12:00)
  • Finala: Abuztuaren 14an, Donamarian (12:00)

NAFARROAKO BIKOTEKAKO AIZKORA TXAPELKETA: Uztailaren 10ean, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO EMAKUMEZKOEN AIZKORA TXAPELKETA: Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO ARPANA TXAPELKETA (I. MAILA): Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO ARPANA TXAPELKETA (KADETE MAILA): Uztailaren 11an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO ARPANA TXAPELKETA (EMAKUMEZKOAK): Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO ARPANA TXAPELKETA (MISTOA): 

  • Kanporaketa: Urriaren 1ean, Igantzin (arratsaldez)
  • Finala: Urriaren 12an, Lekunberrin (13:00)

NAFARROAKO LASTO ALTXATZE TXAPELKETA: Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO HARRIJASOTZE TXAPELKETA: Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETA (G/E): Uztailaren 14an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO INGUDE ALTXATZE TXAPELKETAK (G/E): Uztailaren 13an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA: 

  • Gizonezkoak: Abuztuaren 14an, Donamarian (12:00)
  • Emakumezkoak: Abuztuaren 13an, Arantzan (17:00)

NAFARROAKO HERRIZ HERRI TXAPELKETA: 

  1. Jardunaldia: Uztailaren 25ean, Elizondon (17:30)
  2. Jardunaldia: Uztailaren 31an, Beran (19:00)
  3. Jardunaldia: Abuztuaren 15ean, Etxalarren (18:00)
  4. Jardunaldia: Abuztuaren 20an, Burlatan (19:00)
  5. Finala: Abuztuaren 27an, Añorben (18:00)

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 8X8: 

  1. Jardunaldia:
  2. Jardunaldia:
  3. Jardunaldia:
  4. Jardunaldia:
Back to top