NAFARROAKO HERRI KIROL TXAPELKETAK 2020

NAFARROAKO KIROL JOKOAK:

  1. Jardunaldia:Martxoaren 8an, Berriozarren (10:30)
  2. Jardunaldia:Martxoaren 15ean (BERTAN BEHERA GELDITU DA)
  3. Jardunaldia:Martxoaren 22an (BERTAN BEHERA GELDITU DA)
  4. Jardunaldia: Martxoaren 29an (BERTAN BEHERA GELDITU DA)
  5. Jardunaldia: Apirilaren 5ean (BERTAN BEHERA GELDITU DA)

NAFARROAKO I. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Urriaren 4an, Lekunberrin (12:00)

Finala: Abenduaren 6an, Donezteben

NAFARROAKO II. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Abuztuaren 16an, Arantzan (17:00)

Finala:

NAFARROAKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Finala: Abuztuaren 29an, Beran (17:00)

NAFARROAKO BIKOTEKAKO AIZKORA TXAPELKETA:

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (I. MAILA): Abenduaren 6an, Donezteben

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (KADETE MAILA): 

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (II. MAILA):  

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (EMAKUMEZKOAK):

NAFARROAKO TRONZA TXAPELKETA (MISTOA): 

NAFARROAKO LASTO ALTXATZE TXAPELKETA:

NAFARROAKO HARRIJASOTZE TXAPELKETA: Azaroaren 7an, Irurtzunen (18:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETA (Emakumezkoak): Azaroaren 7an, Irurtzunen (18:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETAK (Gizonezkoak): Azaroaren 7an, Irurtzunen (18:00)

NAFARROAKO INGUDE ALTXATZE TXAPELKETAK (G/E): Abuztuaren 29an, Beran (17:00)

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA (G): Irailaren 12an, Antsoainen (18:00)

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA (E): Irailaren 12an, Antsoainen (18:00)

NAFARROAKO HERRIZ HERRI TXAPELKETA: BERTAN BEHERA GELDITU DA

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 4X4:

  1. Jardunaldia:Apirilaren 18an (BERTAN BEHERA GELDITU DA)
  2. Jardunaldia:Apirilaren 25ean (BERTAN BEHERA GELDITU DA)
  3. Jardunaldia:Maiatzaren 9an (BERTAN BEHERA GELDITU DA)
  4. Jardunaldia:Maitzaren 16an (BERTAN BEHERA GELDITU DA)
  5. Jardunaldia:Maiatzaren 23an (BERTAN BEHERA GELDITU DA)

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 8X8: 

  1. Jardunaldia:
  2. Jardunaldia:
  3. Jardunaldia:
  4. Jardunaldia:
Back to top