EMAITZAK

Duela gutxiko emaitzak

Nafarroako Gizonezkoen eta Emakumezkoen Lokotx Biltze Txapelketa (Ekainak 18)

Atzo ekainak 18, jokatu zen Uharte Iruñean, eguerdiko 13:00etan.

Egin beharreko lana: 50 lokotx bildu 1,25 metrotara jarriak bi lerrotan.

 

Emaitzak gizonezkoak:

Txapelduna: Aitor Blanco (Txantrea)                  6:34

Bigarrena: Fernando Etxegarai (Bera)                 6:44

Hirugarrena: Iñigo Lasaga (Etxalar)                    6:46

 

Oharrak:

-         Fernando Etxegaraik Nafarroako selekzioarekin parte hartuko du irailaren 9an (arratsaldez) Saran jokatuko den Euskal herrialdeen arteko Txapelketan.

-         Lehen bi sailkatuak Euskal Herriko Txapelketan parte hartzeko txartela lortu dute. Baina, Aitor Blanco kanpoan egonen denez, bigarren eta hirugarren sailkatua arituko dira.

 

 

Emaitzak emakumezkoak:

Txapelduna: Maika Ariztegi (Ituren)                     7:57

Bigarrena: June Etxeberria (Txantrea)                 8:11

Hirugarrena: Ainhoa Iraizoz (Elso)                       8:18

Laugarrena: Irune Biurrun (Antsoain)                  8:27

Bosgarrena: Saioa Zurbano (Antsoain)                9:32

 

-         Lehen bi sailkatuak Euskal Herriko Txapelketan parte hartzeko txartela lortu dute.

 

Nafarroako 4x4 Sokatira Txapelketa - Maiatzak 27 (Berriozar)

Larunbatean, maiatzak 27, Nafarroako 4x4 Sokatira Txapelketaren laugarren eta azken jardunaldia jokatu zen Berriozarren.

 

Emaitzak:

 

GIZONEZKOAK  300 kilo               Bi jardunaldietako

Bigarren  jardunaldia:                   puntuen batura                             Azken sailkapena

Beti-Gazte                  6 puntu             12 puntu                                   Txapeldunak:    BETI-GAZTE *

Berriozar “a”             5 puntu              9,5 puntu                                  Bigarrenak:       BERRIOZAR “A”

Txantrea                     4 puntu             8,5 puntu                                  Hirugarrenak:   TXANTREA

Berriozar “b”             3 puntu              5,5 puntu                                  Laugarrenak:    BERRIOZAR “B”

Kaskallueta                2 puntu             4,5 puntu                                  Bosgarrenak:    KASKALLUETA

Antsoain                     Puntu 1            2 puntu                                      Seigarrenak:     ANTSOAIN

* Bi jardunaldietako puntuen batura egin ondoren, lehen bi sailkatuen arteko finala jokatu zen.

 

20 URTEZ AZPIKOAK  280 kilo     Lau jardunaldietako

Laugarren  jardunaldia:                     puntuen batura                       Azken sailkapena

Araxes                       3 puntu             8 puntu                                     Txapeldunak:    BERRIOZAR

Berriozar                    2 puntu            11 puntu                                   Bigarrenak:       ARAXES

Ultzama                     puntu 1             5 puntu                                   Hirugarrenak:   ULTZAMA

 

KADETEAK 280 kilo                                   Lau jardunaldietako

Laugarren jardunaldia:                             puntuen batura                        Azken sailkapena

Araxes                        4,5 puntu              18 puntu                                   Txapeldunak :   BASABURUA “A” *

Basaburua “a”           4,5 puntu              14,5 puntu                                Bigarrenak:       ARAXES

Basaburua “b”              3 puntu                 11,5 puntu                             Hirugarrenak:   BASABURUA “B”

Berriozar                       2 puntu                    6,5 puntu                             Laugarrenak :   BERRIOZAR

Andra Mari                    Puntu 1                    4,5 puntu                             Bosgarrenak :   ANDRA MARI

* Bi jardunaldietako puntuen batura egin ondoren, lehen bi sailkatuen arteko finala jokatu zen.

 

EMAKUMEZKOAK  235 kilo                    Bi jardunaldietako

Bigarren  jardunaldia:                           puntuen batura                       Azken sailkapena

Txantrea                     5 puntu               10 puntu                                   Txapeldunak:    TXANTREA *

Kaskallueta                4 puntu                 8 puntu                                    Bigarrenak:       KASKALLUETA

Berriozar                     3 puntu                6 puntu                                    Hirugarrenak:   BERRIOZAR

Beti-Gazte                  2 puntu                4 puntu                                     Laugarrenak:    BETI-GAZTE

Antsoain                     puntu 1                2 puntu                                     Bosgarrenak:    ANTSOAIN

* Bi jardunaldietako puntuen batura egin ondoren, lehen bi sailkatuen arteko finala jokatu zen.

 

 

Beraz, larunbateko jardunaldiarekin bukaera eman zitzaion aurtengo Lauko Sokatira Txapelketari. Kategoria bakoitzeko txapeldunak hauexek izan direlarik:

320 kilo (Gizonezkoak): BETI-GAZTE

300 kilo (Gizonezkoak): BETI-GAZTE

280 kilo (20 urtez azpikoak): BERRIOZAR

280 kilo (Kadeteak): BASABURUA “A”

255 kilo (Emakumezkoak): TXANTREA

235 kilo (Emakumezkoak): TXANTREA

 

Nafarroako 4x4 Sokatira Txapelketa - Maiatzak 20 (Larraintzar)

Larunbatean, maiatzak 20, Nafarroako 4x4 Sokatira Txapelketaren hirugarren jardunaldia jokatu zen Larraintzarren.

 

Emaitzak:

 

GIZONEZKOAK  300 kilo – Lehen jardunaldia:

Beti-Gazte                  6 puntu

Txantrea                     4,5 puntu

Berriozar “a”              4,5 puntu

Kaskallueta                2,5 puntu

Berriozar “b”              2,5 puntu

Antsoain                     Puntu 1

 

20 URTEZ AZPIKOAK 280 kilo – Hirugarren jardunaldia:

                                                           Hiru jardunaldietako puntuen batura

Berriozar                    3 puntu             9 puntu

Ultzama                     2 puntu             4 puntu

Araxes                       Puntu 1             5 puntu

 

KADETEAK 280 kilo – Hirugarren jardunaldia:

                                                           Hiru jardunaldietako puntuen batura

Araxes                        5 puntu             13,5 puntu

Basaburua “a”           4 puntu             10 puntu

Basaburua “b”           2,5 puntu          8,5 puntu

Andra Mari                 2,5 puntu          3,5 puntu

Berriozar                    Puntu 1            4,5 puntu

 

EMAKUMEZKOAK 235 kilo – Lehen jardunaldia:

Txantrea                     5 puntu

Kaskallueta                4 puntu

Berriozar                    3 puntu

Beti-Gazte                  2 puntu

Antsoain                     Puntu 1

 

 

Txapelketako azken jardunaldiak maiatzaren 27an jokatuko dira Berriozarreko Eguzki plazan, arratsaldeko 17:30etan :

Gizonezkoen 300 kiloko bigarren jardunaldia

20 urtez azpikoen 280 kiloko laugarren jardunaldia

Kadeteen 280 kiloko laugarren jadunaldia

Emakumezkoen 235 kiloko bigarren jardunaldia

 


Nafarroako 4x4 Sokatira Txapelketa - Maiatzak 13 (Antsoain)

Larunbatean, maiatzak 13, Nafarroako 4x4 Sokatira Txapelketaren 2. jardunaldia jokatu zen Antsoainen.

 

Emaitzak:

 

GIZONEZKOAK  320 kilo                                Bi jardunaldietako

Bigarren  jardunaldia:                                    puntuen batura                       Azken sailkapena

Beti-Gazte                  5 puntu                       10 puntu                                   Txapeldunak:    BETI-GAZTE

Berriozar “A”             4 puntu                          7 puntu                                   Bigarrenak:       BERRIOZAR “A”

Txantrea                     3 puntu                         7 puntu                                    Hirugarrenak:   TXANTREA

Berriozar “B”              2 puntu                        4 puntu                                    Laugarrenak:    BERRIOZAR “B”

Antsoain                     1 puntu                        2 puntu                                    Bosgarrenak:    ANTSOAIN

 

Bi jardunaldietako puntuen batura egin ondoren:

- Lehenik bigarren postua erabakitzeko desenpatea egin zuten Berriozar “A” eta Txantreak (Berriozar “A”-k irabazi zuen).

- Ondoren lehen bi sailkatuen arteko finala jokatu zen, Beti-Gaztek irabaziz.

 

EMAKUMEZKOAK  255 kilo                     Bi jardunaldietako

Bigarren  jardunaldia:                             puntuen batura                       Azken sailkapena

Txantrea                     5 puntu                 10 puntu                                   Txapeldunak:    TXANTREA

Berriozar                    3,5 puntu                 7 puntu                                   Bigarrenak:       BERRIOZAR

Beti-Gazte                  3,5 puntu                7 puntu                                    Hirugarrenak:   BETI-GAZTE

Kaskallueta                2 puntu                   4 puntu                                    Laugarrenak:    KASKALLUETA

Antsoain                     1 puntu                   2 puntu                                    Bosgarrenak:    ANTSOAIN

 

Bi jardunaldietako puntuen batura egin ondoren:

- Lehenik bigarren postua erabakitzeko desenpatea egin zuten Berriozar eta Beti-Gaztek (Berriozarrek irabazi zuen).

- Ondoren lehen bi sailkatuen arteko finala jokatu zen, Txantreak irabaziz.

 

20 URTEZ AZPIKOAK  280 kilo  

Bigarren jardunaldia:                         Lehen bi jardunaldietako puntuen batura: 

Berriozar                    3 puntu             6 puntu

Araxes                       2 puntu             4 puntu

Ultzama                     Puntu 1            2 puntu

 

KADETEAK 280 kilo

Bigarren jardunaldia:                        Lehen bi jardunaldietako puntuen batura:

Araxes                        5 puntu             8,5 puntu

Basaburua “B”           4 puntu             6 puntu

Basaburua “A”          2,5 puntu          6 puntu

Berriozar                    2,5 puntu          3,5 puntu

Andra Mari 1              1 puntu             1 puntu

 

 

 

 

 

 

 

 

Hurrengo jardunaldiak:

DATA

LEKUA

ORDUA

PISUAK

Maiatzak 20

 

Larraintzar

18:00

Gizonezkoak  300 – 1.jardunaldia Emakumezkoak 235 – 1.jardunaldia                   20 urtez azpikoak 280 – 3. jardunaldia                 Kadeteak 280 – 3. jardunaldia

Maiatzak 27

 

Berriozar

Eguzki Plazan

Arratsaldez

Gizonezkoak  300 – 2.jardunaldia   Emakumezkoak 235 – 2.jardunaldia                   20 urtez azpikoak 280 – 4. jardunaldia                 Kadeteak 280 – 4. jardunaldia

 

Parte hartzaileak:

 

Gizonezkoak

300 kilo:

20 urtez azpikoak

280 kilo:

Kadeteak

280 kilo

Emakumezkoak

235 kilo

Beti-Gazte

Berriozar “a”

Ultzama

Berriozar

Berriozar

Araxes

Beti-Gazte

Antsoain

Berriozar “b”

Antsoain

Txantrea

Kaskallueta

Araxes

Basaburua “a”

Basaburua “b”

Andra Mari

Berriozar

Txantrea

Kaskallueta

 

 

 

 

Nafarroako 4x4 Sokatira Txapelketa - Maiatzak 6 (Lesaka)

Larunbatean, maiatzak 6, Nafarroako 4x4 Sokatira Txapelketari hasiera eman zitzaion Lesakan.

 

Emaitzak:

 

GIZONEZKOAK  320 kilo – Lehen jardunaldia:

Beti-Gazte                  5 puntu

Txantrea                     4 puntu

Berriozar “a”              3 puntu

Berriozar “b”              2 puntu

Antsoain                     puntu 1

 

20 URTEZ AZPIKOAK 280 kilo – Lehen jardunaldia:

Berriozar                    3 puntu

Araxes                       2 puntu

Ultzama                     puntu 1

 

KADETEAK 280 kilo – Lehen jardunaldia:

Basaburua “a”           3,5 puntu

Araxes                       3,5 puntu

Basaburua “b”           2 puntu

Berriozar                    puntu 1

 

EMAKUMEZKOAK 255 kilo – Lehen jardunaldia:

Txantrea                     5 puntu

Beti-Gazte                  3,5 puntu

Berriozar                     3,5 puntu

Kaskallueta                2 puntu

Antsoain                     puntu 1

 

 

Txapelketako bigarren jardunaldiak maiatzaren 13an jokatuko dira Antsoainen, arratsaldeko 17:00etan:

Gizonezkoen 320 kiloko bigarren jardunaldia

20 urtez azpikoen 280 kiloko bigarren jardunaldia

Kadeteen 280 kiloko bigarren jardunaldia

Emakumezkoen 255 kiloko bigarren jardunaldia


 

Nafarroko Kirol Jokoak - FINALA (Etxarri Aranatz)

Atzo, apirilak 2, Nafarroako Herri Kirol Jokoetako Finala jokatu zen Etxarri Aranatzen. Nafarroako Kirol eta Gazteriaren Institutuarekin batera antolatzen diren Kirol Joko hauetan hiru mailetako txapelketak jokatu dira: kimu mailakoak (11-12 urte), haur mailakoak (13-14 urte) eta kadete mailakoak (15-16 urte). Haur eta Kadete mailetan Proba Konbinatu txapelketa eta Sokatira txapelketa jokatu dituzte. Kimu mailan berriz Proba Konbinatu txapelketa bakarrik.

Proben ordena hau izan zen: kimu mailako Proba Konbinatua, haur mailako Proba Konbinatua, kadete mailako Proba Konbinatua eta azkenik haur eta kadete mailako Sokatira.

 

KONBINATUKO SAILKAPENAK: 

 

KIMU MAILA (Finala):

Txapeldunak:  Iñigo Aritza 2               06:44.83            

Bigarrenak:     Andra Mari 4                06:51.66          

Hirugarrenak:  Andra Mari 1                06:57.69

Laugarrenak:     Igantzi “b”                 07:09.42

 

HAUR MAILA (Finala):

Txapeldunak:  Andra Mari 2               09:08.44

Bigarrenak:     Basaburua                   09:27.34

Hirugarrenak:  Araxes                         09:34.43

Laugarrenak:     Iñigo Aritza               10:27.09

 

KADETE MAILA (Finala):

Txapeldunak:  Araberri                      10:46.94

Bigarrenak:     Basaburua                   11:23.15

Hirugarrenak:  Andra Mari 1               12:04.69

 

SOKATIRAKO SAILKAPENAK: 

 

HAUR MAILA (480 KG) Finala:

Txapeldunak:  Iñigo Aritza                                                    

Bigarrenak:     Andra Mari 2              

Hirugarrenak:  Andra Mari 3  

Laugarrenak:     Basaburua                   

 

* Oharrak:

- Lehen postua erabakitzeko berdinketa hausteko tiraldia egin behar izan zuten Iñigo Aritza eta Andra Mari 2k..

- Hirugarren postua erabakitzeko ere berdinketa hausteko tiraldia egin behar izan zuten Andra Mari 3 eta Basaburuak.

 

KADETE MAILA (540 KG) Finala:

Txapeldunak:  Basaburua                                                      

Bigarrenak:     Andra Mari 1

Hirugarrenak:  Araberri                      


 

Nafarroko Kirol Jokoak - Laugarren jardunaldia (Berriozar)

Ikusi laugarren jardunaldiko emaitzak (Berriozar)

Jon Telletxea eta Pello Telletxea bikotea, Jesus Etxeberria eta Miguel Angel Etxeberria bikotearen arteko AIZKORA APUSTUA

Jesus eta Miguel Angel Etxeberrriak irabazi zuten martxoaren 19an Doneztebeko Ezkurra pilotalekuan Jon eta Pello Telletxearen aurka jokaturiko aizkora apustua. 2.000 euro jokatu zuten dirutan.

Bikote bakoitzak hamar kanaerdiko eta lau oinbiko moztu behar izan zituen.

Desafioa Herri Kirol Federazioak kontrolatua izan zen, eta amaieran dopinaren aurkako proba pasatu behar izan zuten lau aizkolariek.

Denborak:

Jesus Etxeberria – Miguel Angel Etxeberria (Beintza Labaien, Nafarroa)             45:00.53  Ikusi akta

Jon Telletxea – Pello Telletxea (Beintza Labaien, Nafarroa)                                   48:25.32   Ikusi akta

 

Nafarroko Kirol Jokoak - Hirugarren jardunaldia (Altsasu)

Atzo Nafarroako Herri Kirol Jokoetako hirugarren jardunaldia jokatu zen Altsasun. Nafarroako Kirol eta Gazteriaren Institutuarekin batera antolatzen diren Kirol Joko hauetan hiru mailetako txapelketak jokatzen dira: kimu mailakoak (11-12 urte), haur mailakoak (13-14 urte) eta kadete mailakoak (15-16 urte). Haur eta kadete mailetan Proba Konbinatu txapelketa eta Sokatira txapelketa jokatzen dira. Kimu mailan berriz Proba Konbinatu txapelketa bakarrik.

Proben ordena hau izan zen: kimu mailako Proba Konbinatua, haur mailako Proba Konbinatua, kadete mailako Proba Konbinatua eta azkenik haur eta kadete mailako Sokatira.

 

 

KONBINATUKO SAILKAPENAK: 

 

Kimu mailako Proba Konbinatuan bost multzotan banaturik aritu ziren. Emaitzak:

1. Andra Mari 4           6:39.93

2. Andra Mari 1           6:47.16             Lau jardunaldi eta Finala jokatuko dira. Jardunaldietako

3. Andra Mari 3           6:48.19             denborak batuta, denborarik onena lortzen duten lau taldeek

4. Berriozar “a”          6:49.39             Finalerako txartela lortuko dute

5. Andra Mari 2           6:51.91

6. Andra Mari 5           6:59.76

7. Iñigo Aritza 2           7:00.66            

8. Igantzi “b”              7:01.79

9. Andra Mari 7           7:02.33

10. BRT Menditarrak   7:08.01

11. Andra Mari 6          7:09.50

12. Antsoain                7:15.97

13. Basaburua             7:19.69

14. Berriozar “b”         7:20.11

15. Iñigo Aritza 1         7:21.31

16. Artzanegi               7:21.97

17. Ezkaba                  7:23.75

18. Igantzi “a”             7:30.60

19. Iñigo Aritza 3         7:32.02                        

                                              

           

Haur mailako Proba Konbinatuan hiru multzotan banaturik aritu ziren. Emaitzak:

1. Iñigo Aritza             8:54.22

2. Andra Mari 2           9:09.66             Lau jardunaldi eta Finala jokatuko dira. Jardunaldietako

3. Araxes                     9:11.81             denborak batuta, denborarik onena lortzen duten lau taldeek

4. Andra Mari 3           9:19.44             Finalerako txartela lortuko dute

5. Berriozar “c”           9:24.00

6. Basaburua               9:33.87

7. Berriozar “a”          9:39.03

8. BRT Menditarrak     9:50.44

9. Andra Mari 1           10:01.04

10. Artzanegi               10:59.63

11. Berriozar “b”         12:07.76

12. Antsoain                12:19.09

 

Kadete mailako Proba Konbinatuan multzo bakar batean aritu ziren. Emaitzak:

1. Araberri                   9:58.68            

2. Basaburua               10:10.02           5 jardunaldi jokatuko dira liga sistema bidez

3. Andra Mari 1           11:06.66          

 

 

 

 

 

SOKATIRAKO SAILKAPENAK:

 

 

HAUR MAILA (480 KG)

“a” multzoa                                        “b” multzoa                           

Basaburua       (5 puntu)                      Iñigo Aritza     (5 puntu)                     

Andra Mari 3   (3,5 puntu)                   Andra Mari 2   (4 puntu)

Berriozar b      (3,5 puntu)                   Andra Mari 1   (3 puntu)

Antsoain          (2 puntu)                      Araxes             (1,5 puntu)

Berriozar a      (Puntu 1)                     Berriozar  c     (1,5 puntu)

 

 

Lau jardunaldi eta finala jokatuko dira. Bi multzotan banaturik hartuko dute parte eta multzo bakoitzeko lehen bi sailkatuak finala jokatuko dute

 

KADETE MAILA (540 KG)

“a” multzoa                                                   

Basaburua       (3 puntu)                                            

Araberri           (1,5 puntu)                  

Andra Mari 1   (1,5 puntu)                  

                                                          

5 jardunaldi jokatuko dira liga sistema bidez.

 

Laugarren jardunaldia heldu den igandean, martxoak 26, jokatuko da Berriozarren goizeko 11:00etatik aurrera.

 

Nafarroako Kirol Jokoak - Bigarren jardunaldia (Betelu)

Atzo Nafarroako Herri Kirol Jokoetako bigarren jardunaldia jokatu zen Betelun. Nafarroako Kirol eta Gazteriaren Institutuarekin batera antolatzen diren Kirol Joko hauetan hiru mailetako txapelketak jokatzen dira: kimu mailakoak (11-12 urte), haur mailakoak (13-14 urte) eta kadete mailakoak (15-16 urte). Haur eta kadete mailetan Proba Konbinatu txapelketa eta Sokatira txapelketa jokatzen dira. Kimu mailan berriz Proba Konbinatu txapelketa bakarrik.

Proben ordena hau izan zen: kimu mailako Proba Konbinatua, haur mailako Proba Konbinatua, kadete mailako Proba Konbinatua eta azkenik haur eta kadete mailako Sokatira.

 

 

KONBINATUKO SAILKAPENAK: 

 

Kimu mailako Proba Konbinatuan bost multzotan banaturik aritu ziren. Emaitzak:

1. Andra Mari 2           6:53.00

2. Iñigo Aritza 2           6:58.13             Lau jardunaldi eta Finala jokatuko dira. Jardunaldietako 

3. Andra Mari 4           7:03.69             denborak batuta, denborarik onena lortzen duten lau taldeek 

4. Andra Mari 7           7:07.93             Finalerako txartela lortuko dute 

5. Igantzi “b”              7:10.81

6. Andra Mari 1           7:10.90

7. Artzanegi                7:12.43            

8. Andra Mari 3           7:15.65

9. Andra Mari 5           7:16.95

10. Berriozar “a”         7:25.72

11. Basaburua             7:31.02

12. Antsoain                7:31.38

13. Andra Mari 6          7:33.13

14. BRT Menditarrak   7:33.79

15. Iñigo Aritza 3         7:34.41

16. Igantzi “a”             7:38.91

17. Berriozar “b”         7:41.12

18. Iñigo Aritza 1         7:46.14

19. Ezkaba                  7:58.58                        

                                              

           

Haur mailako Proba Konbinatuan hiru multzotan banaturik aritu ziren. Emaitzak:

1. Araxes                     8:56.98

2. Andra Mari 3           9:03.59             Lau jardunaldi eta Finala jokatuko dira. Jardunaldietako 

3. Andra Mari 2           9:17.64             denborak batuta, denborarik onena lortzen duten lau taldeek

4. Basaburua               9:32.19             Finalerako txartela lortuko dute 

5. Iñigo Aritza             9:38.19

6. BRT Menditarrak     9:45.44

7. Berriozar “c”           9:46.52

8. Berriozar “a”          10:20.57

9. Artzanegi                10:38.04

10. Andra Mari 1          10:42.73

11. Berriozar “b”         11:52.98

12. Antsoain                12:39.22

 

Kadete mailako Proba Konbinatuan multzo bakar batean aritu ziren. Emaitzak:

1. Basaburua               10:03.67          

2. Araberri                   10:08.73           Bost jardunaldi jokatuko dira liga sistema bidez

3. Andra Mari 1           11:11.59          

                                       

 

 

 

 

 

SOKATIRAKO SAILKAPENAK: 

 

 

HAUR MAILA (480 KG)

“a” multzoa                                        “b” multzoa                           

Basaburua       (5 puntu)                      Iñigo Aritza     (5 puntu)                     

Andra Mari 3   (4 puntu)                      Andra Mari 2   (4 puntu)

Berriozar b      (2,5 puntu)                   Andra Mari 1   (3 puntu)

Antsoain          (2,5 puntu)                   Berriozar c      (2 puntu)

Berriozar a      (Puntu 1)                     Araxes             (Puntu 1)

 

 

Lau jardunaldi eta finala jokatuko dira. Bi multzotan banaturik hartuko dute parte eta multzo bakoitzeko lehen bi sailkatuak finala jokatuko dute 

 

KADETE MAILA (540 KG)

“a” multzoa                                                   

Basaburua       (3 puntu)                                            

Andra Mari 1   (2 puntu)                     

Araberri           (Puntu 1)                    

                                                          

 

Bost jardunaldi jokatuko dira liga sistema bidez

 

Hirugarren jardunaldia heldu den igandean, martxoak 19, jokatuko da Altsasun goizeko 11:00etatik aurrera.

 

^ Igo gora
Acceder a www.baieuskarari.org
Desarrollo: Exea Comunicación