BERRIAK

Nafarroan antolatu beharreko txapelketak: EGUTEGIA 2016

NAFARROAKO HERRI KIROL TXAPELKETAK

NAFARROAKO KIROL JOKOAK:

1. Jardunaldia: Otsailaren 21ean, Iruritan (11:00)

2. Jardunaldia: Otsailaren 28an, Ororbian (11:00)

3. Jardunaldia: Martxoaren 6an, Etxarri Aranatzen (11:00)

4. Jardunaldia: Martxoaren 13an, Larraintzarren (11:00)

5. Jardunaldia: Martxoaren 20an, Berriozarren (11:00)

 

NAFARROAKO I. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Irailaren 25ean, Uharten (17:30)

Finala: Azaroaren 18an, Donezteben (arratsaldez)


NAFARROAKO II. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Abuztuaren 15ean, Etxalarren (18:00)

Finala: Urriaren 2an Etxarri Aranatzen (13:00)


NAFARROAKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Uztailaren 11an, Iruñean (12:00)

Finala: Abuztuaren 14an, Ezkurran (12:00)


NAFARROAKO BIKOTEKAKO AIZKORA TXAPELKETA: Uztailaren 10ean, Iruñean (12:00)

 

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (I. MAILA): Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (KADETE MAILA): Uztailaren 11an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (II. MAILA): Azaroaren 18an, Donezteben (arratsaldez)

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (EMAKUMEZKOAK):  Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA MISTOA: Urriaren 23an, Beran (arratsaldez)


NAFARROAKO LASTO ALTXATZE TXAPELKETA: Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO HARRIJASOTZE TXAPELKETA: Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO ORGA JOKO TXAPELKETA: Uztailaren 10ean, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETA (Emakumezkoak): Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETA (Gizonezkoak): Uztailaren 14an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO INGUDE ALTXATZE TXAPELKETAK (G/E): Uztailaren 12an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA (Gizonezkoak): Abuztuaren 16an, Arantzan (18:00)

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA (Emakumezkoak): Ez da jokatuko kirolari faltagatik


NAFARROAKO SEGA TXAPELKETA: Uztailaren 10ean, Azkaraten (18:00)


NAFARROAKO HERRIZ HERRI TXAPELKETA: 

Lehen jardunaldia: Uztailaren 25ean, Elizondon (18:00)

Bigarren jardunaldia: Uztailaren 31an, Beran (19:00)

Hirugarren jardunaldia: Abuztuaren 19an, Burlatan (20:00)

Laugarren jardunaldia: Abuztuaren 20an, Ororbian (17:30)

Finala: Irailaren 11an, Andosillan (13:00)

 

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 4X4:

1. Jardunaldia: Apirilaren 16an, Burgin (12:30)

2. Jardunaldia: Apirilaren 23an, Lesakan (17:00)

3. Jardunaldia: Maiatzaren 7an, Antsoainen (18:00)

4. Jardunaldia: Maiatzaren 14an, Sunbillan (17:30)


NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 8X8: 

1. Jardunaldia: Urriaren 23an, Iruñean (12;00)

2. Jardunaldia: Azaroaren 6an, Lesakan (17:00)

3. Jardunaldia: Azaroaren 12an, Berriozarren (18:00)

 

NAFARROAKO FEDERAZIOAK ANTOLATUKO DITUEN EUSKAL HERRIKO TXAPELKETAK

EUSKAL HERRIKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Lehen kanporaketa: Uztailaren 2an, Donezteben

Bigarren Kanporaketa: Abuztuaren 28an, Lakuntzan (18:00)

Finala: Urriaren 1ean, Igantzin (18:00)

 

EUSKAL HERRIKO GIZONEZKOEN ARPANA TXAPELKETA: Abuztuaren 28an, Gorritin (12:30)

EUSKAL HERRIKO EMAKUMEZKOEN ARPANA TXAPELKETA: Irailaren 25ean, Uharten (17:30


^ Igo gora
Acceder a www.baieuskarari.org
Desarrollo: Exea Comunicación