BERRIAK

Nafarroan antolatu beharreko txapelketak: EGUTEGIA 2017

NAFARROAKO HERRI KIROL TXAPELKETAK 2017

NAFARROAKO KIROL JOKOAK:

1. Jardunaldia: Martxoaren 5ean, Ororbian (11:00)

2. Jardunaldia: Martxoaren 12an, Betelun (11:00)

3. Jardunaldia: Martxoaren 19an, Altsasun (11:00)

4. Jardunaldia: Martxoaren 26an, Berriozarren (11:00)

5. Jardunaldia: Apirilaren 2an, Etxarri-Aranatzen (11:00)

 

NAFARROAKO I. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Irailaren 24an, Uharten (17:30)

Finala: Azaroaren 17an, Donezteben (18:00)


NAFARROAKO II. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Abuztuaren 17an, Arantzan (18:00)

Finala: Irailaren 30ean, Igantzin (arratsaldez)

 

NAFARROAKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Uztailaren 11an, Iruñean (12:00)

Finala: Abuztuaren 18an, Ezkurran (18:00)

 

NAFARROAKO BIKOTEKAKO AIZKORA TXAPELKETA: Uztailaren 9ean, Iruñean (12:00)

 

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (I. MAILA): Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (KADETE MAILA): Uztailaren 11an, Iruñean (12:00)                                                                                                                 

 

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (II. MAILA): Irailaren 24ean, Uharten (17:30)


NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (EMAKUMEZKOAK): Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

 

NAFARROAKO LASTO ALTXATZE TXAPELKETA: Uztailaren 10an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO HARRIJASOTZE TXAPELKETA: Uztailaren 14an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO ORGA JOKO TXAPELKETA: Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETA (Emakumezkoak): Uztailaren 10an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETAK (Gizonezkoak): Uztailaren 10an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO INGUDE ALTXATZE TXAPELKETAK (G/E): Uztailaren 13an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA (G/E): Ekainaren 18an, Uharten (13:00)

NAFARROAKO SEGA TXAPELKETA: Uztailaren 2an, Donezteben (11:00)

 

NAFARROAKO HERRIZ HERRI TXAPELKETA: 

Lehen jardunaldia: Uztailaren 25ean, Elizondon (18:00)

Bigarren jardunaldia: Uztailaren 30ean, Beran (19:00)

Hirugarren jardunaldia: Abuztuaren 15ean, Etxalarren (18:00)

Laugarren jardunaldia: Abuztuaren 19an, Burlatan (20:00)

 

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 4X4:

1. Jardunaldia: Maiatzaren 6an, Lesakan (17:00)

2. Jardunaldia: Maiatzaren 13an, Antsoainen (17:00)

3. Jardunaldia: Maiatzaren 20ean, Larraintzarren (18:00)

4. Jardunaldia: Maiatzaren 27an, Berriozarren (17:30)

 

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 8X8: 

1. Jardunaldia:

2. Jardunaldia:

3. Jardunaldia:

4. Jardunaldia:

 

NAFARROAKO FEDERAZIOAK ANTOLATUKO DITUEN EUSKAL HERRIKO TXAPELKETAK

EUSKAL HERRIKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Lehen kanporaketa: Abuztuaren 6an, Beintza-Labaienen (18:00) - Labaien auzoan jokatuko da

Bigarren Kanporaketa: Abuztuaren 27an, Lakuntzan (18:00)


EUSKAL HERRIKO GIZONEZKOEN TRONZA TXAPELKETA: Abuztuaren 27an, Gorritin (12:30) 

^ Igo gora
Acceder a www.baieuskarari.org
Desarrollo: Exea Comunicación