NAFARROAKO HERRI KIROL TXAPELKETAK 2019

NAFARROAKO KIROL JOKOAK:

  1. Jardunaldia:Martxoaren 17an, Txantrean (10:30)
  2. Jardunaldia:Martxoaren 24ean, Etxarri Aranatzen (15:30)
  3. Jardunaldia:Martxoaren 31an, Erratzun (10:30)
  4. Jardunaldia: Apirilaren 7an, Berriozarren (10:30)
  5. Jardunaldia:Apirilaren 14ean, Altsasun (11:00)

NAFARROAKO I. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Irailaren 22an, Uharten (17:30)

Finala: Azaroaren 15ean, Donezteben (18:00)

NAFARROAKO II. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Abuztuaren 17an, Arantzan (18:30)

Finala: Azaroaren 10ean, Aldatzen (13:00)

NAFARROAKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Uztailaren 10ean, Iruñean (12:00)

Finala: Abuztuaren 17an, Burlatan (20:00)

NAFARROAKO BIKOTEKAKO AIZKORA TXAPELKETA: Uztailaren 14ean, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (I. MAILA): Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (KADETE MAILA): Uztailaren 10ean, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (II. MAILA):  

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (EMAKUMEZKOAK): Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TRONZA TXAPELKETA (MISTOA): Irailaren 28an, Igantzin (18:00)

NAFARROAKO LASTO ALTXATZE TXAPELKETA: Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO HARRIJASOTZE TXAPELKETA: Uztailaren 13an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO ORGA JOKO TXAPELKETA: Uztailaren 14ean, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETA (Emakumezkoak): Uztailaren 11an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETAK (Gizonezkoak): Uztailaren 11an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO INGUDE ALTXATZE TXAPELKETAK (G/E): Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA (G): Abuztuaren 15ean, Etxalarren (18:30) 

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA (E): Uztailaren 25ean, Elizondon (18:00)

NAFARROAKO HERRIZ HERRI TXAPELKETA: Ez da jokatuko talde faltagatik

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 4X4:

  1. Jardunaldia:Apirilaren 6an, Txantrean (11:30)
  2. Jardunaldia:Apirilaren 13an, Lesakan (18:15)
  3. Jardunaldia:Maiatzaren 11an, Donezteben (17:00)
  4. Jardunaldia:Maitzaren 18an, Antsoainen (17:00)
  5. Jardunaldia:Maiatzaren 25ean, Berriozarren (17:00)

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 8X8: 

  1. Jardunaldia:Urriak 19, Arbizun (17:00)
  2. Jardunaldia:Urriaren 26an, Elizondon (17:00)
  3. Jardunaldia: Azaroak 2an, Leitzan (17:00)
  4. Jardunaldia: Azaroaren 9an, Lesakan (17:00)

NAFARROAN ANTOLATUKO DIREN EUSKAL HERRIKO TXAPELKETAK

EUSKAL HERRIKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA:

  1. Kanporaketa:Abuztuaren 17an, Ezkurran (18:00)
  2. Kanporaketa:Irailaren 15ean, Irurtzunen (18:00)

EUSKAL HERRIKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETAK (GIZONEZKOAK ETA EMAKUMEZKOAK): Irailaren 28an, Igantzin (18:00)

Back to top